Rondleiding door de citadel van Machu Picchu vanuit Cusco
1 Dag
Rondleiding door de citadel van Machu Picchu vanuit Cusco
Vervoer vanaf het hotel + Trein + Bus + Toegangskaarten + Gids + Terugbrengservice naar het hotel Meer informatie - Rondleiding door de citadel van Machu Picchu vanuit Cusco
Prijs in USD
$359.00
per reiziger
4-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
4 Dagen
4-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
Officieel erkende begeleide trektocht vanuit Cusco | Prijs & Reisschema Meer informatie - 4-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
Prijs in USD
$770
per reiziger
Inca Trail 2-daagse/1-nacht tour naar Machu Picchu vanuit Cusco
2 Dagen
Prijs in USD
$525.00
per reiziger
Inca Trail naar Machu Picchu 2D / 1N van Cusco + bergwandeling 9 uur
2 Dagen
Vervoer van hotel + Inca Trail naar Machu Picchu met gids + Terug naar hotel Meer informatie - Inca Trail naar Machu Picchu 2D / 1N van Cusco + bergwandeling 9 uur
Prijs in USD
$550.00
per reiziger
2D1N Heilige Vallei van de Inca's + Sky Pyramid Lodge + Machu Picchu-tour
2 Dagen
Een unieke en verrassende ervaring om een onvergetelijke nacht onder de sterren door te brengen in onze Sky Pyramid Lodge. Meer informatie - 2D1N Heilige Vallei van de Inca's + Sky Pyramid Lodge + Machu Picchu-tour
Prijs in USD
$491
per reiziger
2d1n backpackerwandeling naar Machu Picchu
2 Dagen
2d1n backpackerwandeling naar Machu Picchu
De meest betaalbare tour naar Machu Picchu Meer informatie - 2d1n backpackerwandeling naar Machu Picchu
Prijs in USD
$199
per reiziger
1-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
1 Dag
1-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
Vervoer vanaf het hotel + Inca Trail-trekking naar Machu Picchu met gids + Terug naar het hotel Meer informatie - 1-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
Prijs in USD
$450
per reiziger
3D2N Skylodge onder de ster Machupicchu-tour
3 Dagen
3D2N Skylodge onder de ster Machupicchu-tour
Een unieke en verrassende ervaring waarin je een onvergetelijke nacht onder de sterrenhemel doorbrengt in onze Sky Lodge. Meer informatie - 3D2N Skylodge onder de ster Machupicchu-tour
Prijs in USD
$938.00
per reiziger
INCA TRAIL Gids van KM104 naar Machu Picchu
1 Dag
INCA TRAIL Gids van KM104 naar Machu Picchu
Een professionele en ervaren Inca Trail-gids begeleidt u van KM104 naar Machu Picchu. Meer informatie - INCA TRAIL Gids van KM104 naar Machu Picchu
Prijs in USD
$65.00
per reiziger
Salktantay naar Machupicchu 3-daagse trektocht
3 Dagen
Salktantay naar Machupicchu 3-daagse trektocht
Een van de beste alternatieve trektochten naar de Inca Trail. Meer informatie - Salktantay naar Machupicchu 3-daagse trektocht
Prijs in USD
$400.00
per reiziger
Salkantay Trektocht van 4 dagen – Het beste alternatief voor de Inca Trail
4 Dagen
Prijs in USD
$360
per reiziger
Lastminute tickets voor Machu Picchu (2-daagse tour)
2 Dagen
Lastminute tickets voor Machu Picchu (2-daagse tour)
Een fantastische excursie naar Machu Picchu in 2 dagen. Meer informatie - Lastminute tickets voor Machu Picchu (2-daagse tour)
Prijs in USD
$352
per reiziger
Last minute tickets voor Machu Picchu (2-daagse tour vanuit Aguas Calientes)
2 Dagen
Prijs in USD
$157
per reiziger
Huayna Picchu last-minute tickets (2-daagse tour)
2 Dagen
Huayna Picchu last-minute tickets (2-daagse tour)
Een prachtige excursie naar Machu Picchu in 2 dagen Meer informatie - Huayna Picchu last-minute tickets (2-daagse tour)
Prijs in USD
$297
per reiziger
Inca Trail naar Machu Picchu 4D/3N vanuit Cusco
4 Dagen
Inca Trail naar Machu Picchu 4D/3N vanuit Cusco
Vervoer van hotel + Inca Trail naar Machu Picchu met gids + terugkeer naar hotel Meer informatie - Inca Trail naar Machu Picchu 4D/3N vanuit Cusco
Prijs in USD
$1070
per reiziger
Huayna Picchu last-minute tickets van Aguas Calientes
2 Dagen
Huayna Picchu last-minute tickets van Aguas Calientes
Bezoek Huayna Picchu, zelfs als de tickets uitverkocht zijn Meer informatie - Huayna Picchu last-minute tickets van Aguas Calientes
Prijs in USD
$128
per reiziger
4-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
4 Dagen
4-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
Officieel erkende begeleide trektocht vanuit Cusco | Prijs & Reisschema Meer informatie - 4-daagse Inca Trail naar Machu Picchu
Prijs in USD
$330
per reiziger

ToursDetailsPrijs 
Rondleiding door de citadel van Machu Picchu vanuit CuscoVervoer vanaf het hotel + Trein + Bus + Toegangskaarten + Gids + Terugbrengservice naar het hotel$359.00
4-daagse Inca Trail naar Machu PicchuOfficieel erkende begeleide trektocht vanuit Cusco | Prijs & Reisschema$770
Inca Trail 2-daagse/1-nacht tour naar Machu Picchu vanuit CuscoKorte Inca Trail-trektocht met gids en tickets$525.00
Inca Trail naar Machu Picchu 2D / 1N van Cusco + bergwandeling 9 uurVervoer van hotel + Inca Trail naar Machu Picchu met gids + Terug naar hotel$550.00
2D1N Heilige Vallei van de Inca's + Sky Pyramid Lodge + Machu Picchu-tourEen unieke en verrassende ervaring om een onvergetelijke nacht onder de sterren door te brengen in onze Sky Pyramid Lodge.$491
2d1n backpackerwandeling naar Machu PicchuDe meest betaalbare tour naar Machu Picchu$199
1-daagse Inca Trail naar Machu PicchuVervoer vanaf het hotel + Inca Trail-trekking naar Machu Picchu met gids + Terug naar het hotel$450
3D2N Skylodge onder de ster Machupicchu-tourEen unieke en verrassende ervaring waarin je een onvergetelijke nacht onder de sterrenhemel doorbrengt in onze Sky Lodge.$938.00
INCA TRAIL Gids van KM104 naar Machu PicchuEen professionele en ervaren Inca Trail-gids begeleidt u van KM104 naar Machu Picchu.$65.00
Salktantay naar Machupicchu 3-daagse trektochtEen van de beste alternatieve trektochten naar de Inca Trail.$400.00
Salkantay Trektocht van 4 dagen – Het beste alternatief voor de Inca TrailEen adembenemend 4-daags Andes-avontuur naar Machu Picchu$360
Lastminute tickets voor Machu Picchu (2-daagse tour)Een fantastische excursie naar Machu Picchu in 2 dagen.$352
Last minute tickets voor Machu Picchu (2-daagse tour vanuit Aguas Calientes)Last minute reispakket vanuit Aguas Calientes$157
Huayna Picchu last-minute tickets (2-daagse tour)Een prachtige excursie naar Machu Picchu in 2 dagen$297
Inca Trail naar Machu Picchu 4D/3N vanuit CuscoVervoer van hotel + Inca Trail naar Machu Picchu met gids + terugkeer naar hotel$1070
Huayna Picchu last-minute tickets van Aguas CalientesBezoek Huayna Picchu, zelfs als de tickets uitverkocht zijn$128
4-daagse Inca Trail naar Machu PicchuOfficieel erkende begeleide trektocht vanuit Cusco | Prijs & Reisschema$330

Populairste Machu Picchu-tochten

Het bovenstaande is een lijst van de meest mopulaire Machu Picchu-tochten met de hoogste en beste klantrecensies . Lees meer over elk van deze tours, bekijk hun klantrecensies, bekijk de foto's van de tour en boek online met elke creditcard.

Meest populaire Machu Picchu tours personalisatie

Aangepaste routes en personalisatie zijn beschikbaar voor alle topreizen van Machu Picchu . Neem eenvoudig contact op met een van onze reisadviseurs en we kunnen u een aangepaste reisroute sturen die past bij uw specifieke tourdata en tourvereisten.

Machu Picchu busstation informatie

De stad Aguas Calientes, ook bekend als Machu Picchu Pueblo, is waar de Machu Picchu-bussen vertrekken naar de Citadel van Machu Picchu. Wanneer u uw bustickets online koopt, ontvangt u een routebeschrijving om naar het busstation te gaan. De stad Aguas Calientes is echter zo klein dat het gemakkelijk is om het busstation te vinden.

Machu Picchu bus vertrekschema

  • Vertrekbussen (naar Machu Picchu) vertrekken elke 10 minuten vanaf 05.30 uur tot 16.00 uur
  • Retourbussen (die terugkomen van Machu Picchu) vertrekken elke 10 minuten vanaf 07.30 uur tot de laatste passagier wordt opgehaald.

Machu Picchu buskaartjes omvatten:

Gegarandeerd zitplaats in een bus uitgerust met een modern ecologisch ontwerp waarmee de passagier comfortabel kan reizen tijdens de rit van 20 minuten naar het heiligdom. De busroute gaat omhoog in een zigzag door het midden van het nevelwoud.